Zlatí hoši za ZŠ Kostelec nad Černými lesy

14.10.2021

V úterý 12. 10. 2021 se žáci naší školy zúčastnili turnaje MEC ve fotbale na umělé trávě v areálu FK Kolín. Jednalo se o jakousi náhradu tradičního turnaje McDonald's cupu.

Zlatí hoši za ZŠ Kostelec nad Černými lesy

Nominováni byli: Chládek Jan, Nádraský Matouš, Beránek Jan, Mitlöhner Jakub, Vávra Vojtěch, Tlustý Sebastian, Čadina Jáchym, Kohout Martin, Homolka Adam a růže mezi trním – - Vanesa Hlobiková.  Celkem se zúčastnilo turnaje 10 škol. Ve skupině jsme dvakrát zvítězili a postoupili do finálové skupiny, kde jsme 3 vyhráli a dvakrát nešťastně remízovali. V součtu jsme s přehledem zvítězili a odvezli si zlaté medaile. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy, rodičům a třídním učitelům za uvolnění a vedení za možnost vycestovat.

Nejlepší hláška dne (nejmenovaný hráč po obdržení zlatých medailí): „Tak a teď půjdeme udělat bordel do ředitelny!“                                                                              /Martin Zeman/

Fotogalerie / Zlatí hoši 2021