• Dopravní výchova


  Návštěvy dětského dopravního hřiště

 • Dopravní výchova 4.AD

  Dopravní výchova 4.AD

  22.09.2022

  Tento týden se děti ze 4.A a 4.D zúčastnily dopravní výchovy v nedalekých Říčanech. Děti se rozdělily podle tříd na dvě skupiny, první z nich strávila své ráno na kolech a trénovala si jízdu v improvizovaném provozu. Děti si zde zkusily jízdu s veškerými dopravními předpisy, ale i jízdu zručnosti. Poté si skupiny svá stanoviště proměnila, takže děti z dopravního hřiště přecházely na výuku. Zde se děti potrénovaly ve znalosti dopravního značení a zkoušely si i různé situace na křižovatkách. Děti si procvičily vše potřebné, aby byly na jaře připravené na další návštěvu a mohly se stát právoplatnými cyklisty i s řidičských průkazem.

   

 • Dopravní výchova 4.BC

  Dopravní výchova 4.BC

  14.09.2022

  V pondělí 12.září se žáci tříd 4.B a 4.C zúčastnili dopravní výchovy v Říčanech. Teoretickou výuku doplnili praktickou zkouškou na dopravním hřišti. Na fotkách můžete vidět, že je to opravdu bavilo. Snad z nich jednou vyrostou dobří řidiči, kteří budou skvěle ovládat dopravní předpisy :-)

 • Dětské dopravní hřiště

  Dětské dopravní hřiště

  26.05.2021

  Po mírném rozvolnění vládních opatření jsme se vydali na dětské dopravní hřiště do Říčan.

 • Dopravní hřiště Kolín

  Dopravní hřiště Kolín

  09.10.2019

  V tomto týdnu se naši žáci 4. a 5. ročníku vypravili do Kolína na dopravní hřiště. Čtvrťáci se poprvé projeli na kolech po hřišti, které je upraveno pro výuku pravidel silničního provozu, probrali nejdůležitější předpisy a napsali si kontrolní test. Ti, kteří obojí zvládli na daný počet bodů, získali řidičské oprávnění pro samostatnou jízdu na kole. Páťáci si znalosti osvěžili a ti, kteří řidičák nezískali vloni, měli letos druhou možnost.