Září 2022 ve školní družině


07.10.2022

Po prázdninách plných sluníčka jsme se všichni rádi sešli a přivítali v našich družinách a první měsíc nového školního roku všem utekl jako voda.

A co jsme v září dělali? Jako každý rok jsme mezi sebe přivítali čtyři třídy prvňáčků, seznámili se s pravidly slušného a bezpečného chování nejen v družině, ale i ve školní jídelně, v tělocvičně a na vycházkách.

Zavzpomínali jsme na prázdninová dobrodružství a nejkrásnější zážitky potom nakreslili. Díky počasí jsme strávili spoustu času při hrách na zahradě a hřišti v našem školním areálu. Děti se seznamovaly s novými barevnými chodníkovými hrami, připravovaly se na odvetný turnaj ve vybíjené, užívaly si na trampolíně a relaxovaly při volných hrách.   

Vycházky do lesa jsme využili nejen ke hrám, ale i k pozorování změn v přírodě. Při sportování a soutěžích na multifunkčním hřišti u Smíchovského rybníka jsme se seznamovali s přístupem fair play a s týmovou spoluprací.

Fotogalerie / Září 2022 ve školní družině


← zpět na seznam článků