Září 2021 ve školní družině


22.10.2021

S novým školním rokem jsme v naší družině přivítali nové kamarády z prvních tříd. Prvňáčci se seznámili s chodem družiny a provozem školní jídelny.

Krásné slunečné počasí nám dovolilo trávit mnoho času na školní zahradě nebo sportovat na multifunkčním hřišti u Smíchovského rybníka.

Malířská soutěž na téma „Babí léto“ umožnila dětem popustit uzdu své fantazii a jejich krásné obrázky ozdobily školní plot pro potěchu rodičů a spolužáků.

Děti se moc těšily na vycházku do lesoparku v sanatorce. Zde si prošly nově vzniklou Bobří stezku. Prohlédly si nádherné dřevěné sochy od autora Petra Moravce a přečetly legendu o poustevníkovi. Domů odcházely plny nových zážitků.

Závěr měsíce patřil průzkumným vycházkám po Kostelci. Některá oddělení se vypravila do Svatbína, kde si děti užily tematické hry na návsi. Jiná oddělení využila ke sportu a pobavení chodníkové hry, které jsou namalovány v uličce za sokolovnou.

Fotogalerie / Září 2021 ve školní družině


← zpět na seznam článků