Únor 2022 ve školní družině

13.03.2022

Měsíc únor, ačkoliv nejkratší měsíc v roce, byl ve školní družině o to více aktivnější.

Začátek měsíce se nesl v duchu právě začínajících Zimních olympijských her v Pekingu. Děti si připomněly zimní sporty, tradiční i ty méně známé. Některé z nich si dokonce pak vyzkoušely i o jarních prázdninách, které byly hned druhý únorový týden.

Následující týden se to v družinách červenalo, když děti vyráběly krásné Valentýnky.

Poslední únorový týden se nesl v masopustním duchu a paní vychovatelky pro děti připravily krásné karnevalové odpoledne se spoustou zajímavých masek a soutěží.

Své kuchařské dovednosti si děti vyzkoušely ve školní kuchyňce a za své palačinky, pro některé z nich první, se vůbec nemusely stydět.

Samozřejmě jsme uspořádali spoustu vycházek do lesoparku Sanatorka, kde si to děti i navzdory netypickému únorovému počasí bez sněhu jako vždy užily.

Fotogalerie / Únor 2022 ve školní družině