Turisticko-adaptační kurz - den druhý


20.09.2023

Ahoj,

druhý den turisticko-adaptačního kurzu je za námi. Dopoledne byly dotvořeny třídní erby a poté jsme se věnovali různým hrám s cílem stmelit kolektiv. Po výživném obídku jsme se vydali na výlet do Teplických skal. 

Téměř v úvodu pěšího okruhu na nás čekala výzva v podobě výstupu na skalní vyhlídku, kde by si ani kamzíci nebyli úplně jistí. My jsme však nezaváhali a žádný krok naštěstí nebyl do prázdna. Dále jsme kráčeli skalním labyrintem jednoho z nejhezčích koutů v naší zemi. Skalní útvary ožívaly, měli jsme tak možnost potkat gorily, psy, sklad sýrů, sekyru a další. Po večeři následoval vědomostní kvíz, nezbytná hygienická údržba a pak již jen výlet do Hajan. Stále držíme ztráty na nule.

Fotogalerie / adapťák 2023 den 2


← zpět na seznam článků