Sportovní setkání TAJV 17.5.2022


22.05.2022

V úterý 17.5. se vybraní žáci třetích, čtvrtých, pátých, šestých sedmých a osmých ročníků zúčastnili sportovního setkání TAJV pod vedením Mgr. Váni, které se konalo v Sokolovně.

Sportovní setkání TAJV 17.5.2022

Žáci byli rozděleni do družstev, která se poté utkala v následujících sportovních disciplínách: tenis, frisbee, fotbal, házená a florbal. Z těchto vzájemných klání vzešlo vítězné družstvo ve složení: Šimon Jícha, Jan Chládek, Adriana Chládková, Adéla Felcmanová a Štěpán Lukášek. Do finálové republikové bitvy, která se bude konat v prosinci v Poděbradech mohli postoupit však pouze tři. Došlo tak k vyřazovacímu souboji mezi pěti statečnými, který spočíval v dovednostních disciplínách na přesnost. Černý Petr v podobě nepostupového čtvrtého a pátého místa zbyl na Adrianu Chládkovou a Štěpána Lukáška. Z vítězství se radoval Šimon Jícha, druhé místo obsadila Adéla Felcmanová a třetí flíček bral Jan Chládek. Gratulujeme k postupu do národního finále. Ostatním děkujeme za účast!   /Zeman, Havlíčková/

Fotogalerie / Sportovní setkání TAJV_17.5.2022


← zpět na seznam článků