Vánoční sbírka pro psí útulek DOGPOINT

12.12.2019

Je již tradicí, že žáci naší školy pořádají každý rok „Vánoční sbírku pro opuštěné pejsky“.

Letošním rokem jsme se stali sponzory nového psího útulku DOG POINT Lhotky 60, Krymlov.

12.12.2019 se začal zaplňovat průchod naší základní školy dobrůtkami, piškoty, psími konzervami a hračkami.

Děti přinášely „vánoční balíčky“ pro pejsky! Než zazvonilo, měli jsme plné pytle a krabice. Radost byla převelká, vždyť opuštění pejskové se díky lidské štědrosti budou mít dobře.

Chtěla bych proto poděkovat všem hodným dětem i rodičům, kteří přispěli na naši psí sbírku.

A když budete mít čas, jste jménem útulku zváni dne 22.12.2019 na akci „Psí Ježíšek“ od 10.00 hodin v areálu útulku.

Velké díky!

Paed Dr. Romana Malkovská, uč. ZŠ

FB: Děkujeme mockrát ZŠ Kostelec nad Černými lesy, všem dětem i rodičům za to, že pro náš útulek vysbírali neuvěřitelné množství věcí ? Jste skvělí!

DOGPOINT

Vánoční sbírka pro psí útulek DOGPOINT