Říjen 2021 ve školní družině

13.11.2021

Listí začalo měnit barvu, dozrály šípky a my jsme ve ŠD zažili spoustu legrace.

Pěkného podzimního počasí a sluníčka si děti užívaly nejen při hrách na školní zahradě a hřišti, ale i při vycházkách do nedalekého lesoparku.

Bedýnky s ovocem, zavařeniny, tisk pomocí brambor, tvorba z listů, šípky a mnohé další obrázky během října zdobily třídy a chodby naší školy.

Na zídkách a okenních parapetech byly k vidění výstavy kukuřičných skřítků, bramborových a kaštanových zvířátek.

Návštěva kosteleckého pivovarského muzea byla pro děti moc příjemným zpestřením. Společnost Dej Bůh štěstí umožnila ŠD komentovanou prohlídku a paní průvodkyně mile a příjemně přizpůsobila historii černokosteleckého pivováru a výrobu piva dětskému návštěvníkovi.

Pomyslnou tečku za měsícem říjnem udělalo halloweenské veselí a návštěva výstavy prof. Zdenka Hůly nazvaná Tvary.

Fotogalerie / Říjen 2021 ve školní družině