Reportáž z cyklistického kurzu - den 5.+6.


17.05.2024
Vážení přátelé cyklistického sportu, je to smutné, ale je to tak. Jsme pomalu v cílové rovince. Čtvrteční ráno začalo rozhýbáním rozlámaných těl a doplněním potřebných živin u snídaně. Dopoledne vyplnily různé soutěže zaměřené na spolupráci a týmovost. 
 

Následoval pořádný oběd, lehký polední neklid a poslední vyvenčení našich ořů. Výjezd směr závodní dráha. Unikátní 3 km dlouhá rovinka jako stvořená pro uspořádání intervalového závodu. Takovou hozenou rukavici jsme samozřejmě museli zvednout. Závod probíhal hladce a někteří jeli opravdu s větrem o závod. Na vyjetí po závodu ještě lehkých 25 kilometříků. Večeře, vědomostní kvíz, vyhlášení výsledků závodu a dlouhodobých klání týmů. Sláva vítězům, čest poraženým. A pak to vypuklo. "Vystajlovat", nahodit crop topíky, nagelovat kštici, připravit playlist a odpálit disco párty. Myslím, že nad některými tanečními kreacemi musel shora uznale pokývat hlavou i sám nebožtík Vlastík Harapes. Pátek. Balení, loučení, slzy. Tak snad příští rok na vodě, osmáci naši! Závěrem děkujeme Jindřišce Havlíčkové, Báře Holubové, Renatě Kafkové, Michalu Šimonovi a Martinu Sandholcovi za svědomitou péči o žáky. Také děkujeme personálu rekreačního střediska Lesák za skvělé zázemí a podporu pro naše sportovní výkony. Úplným závěrem díky míří i do ředitelny za umožnění výjezdu a za navýšení kapacity kurzu. Díky.  /Martin Zeman/

Fotogalerie / cyklisťák 24 - 5, 6


← zpět na seznam článků