Reportáž z cyklistického kurzu - den 4.


16.05.2024

Po tradičně výborné snídani byly na programu venkovní hry. Díky stále silným větrům (chápejte dobře, mám na mysli povětrnostní podmínky, nikoliv doprovodné jevy zažívání) se nemohl uskutečnit populární kinball. Nahrazen byl bandiérou a jednou z variant vodonoše.  

O zajímavé okamžiky samozřejmě nebyla nouze. Po obídečku následoval nájezd do obchodu. Nájezd to byl takový, že by se vedle toho červenali i bájní Avaři. Odpolední vyjížďku do okolí po družstvech zahájila jízda na lávce smrti. Poté již poklidné tempíčko a vnímání okolí. A že se bylo čím kochat - malebná venkovská stavení, lesy, rybníky a pískovny. Kdo jen netrhal asfalt, ale vnímal i dění vůkol, ten byl odměněn pohledem na čápa černého, orla mořského, roháče obecného nebo zmiji obecnou. Večeře, volná zábava a exkurze směr Hajany. 

Fotogalerie / cyklisťák 24 -4


← zpět na seznam článků