Prázdniny skončily a nový školní rok je před námi...


31.08.2023

Prázdniny utekly jak voda a doby koupání a sladkého lenošení jsou nenávratně pryč.

V pondělí již škola opět ožije a přivítá svých letošních 920 žáků. Chtěla bych jim popřát úspěšné zahájení nového školního roku a během celého roku co nejvíce úspěchů a spokojenosti. Spolu se staršími spolužáky se do školy vydalo i 112 prvňáčků a já doufám, že se jim u nás bude líbit a co nejdříve tu najdou mnoho kamarádů, kteří jim budou kdykoli ochotni s čímkoli pomoci. Jejich maminkám, tatínkům, babičkám a dědům přeji co nejvíce trpělivosti a radosti z postupných úspěchů jejich malých školáků.

 

Vám, milé kolegyně a kolegové, přeji co nejpevnější nervy. Doufám, že vám vaše náročná práce bude přinášet co nejvíce uspokojení a radosti.

Přeji vám všem úspěšný vstup do nového školního roku.

          

Mgr. Lenka Rosensteinová

Ředitelka školy

← zpět na seznam článků