Olympiáda v angličtině


16.04.2024

Dne 8.3.2024 jsme se poprvé zúčastnili olympiády v angličtině. Na přípravu jsme neměli moc času, ale i tak jsme to riskli a vydali se soutěžit. Olympiáda se skládala z poslechu, gramatiky a konverzace s rodilým mluvčím dle daného ročníku a byla určena pro 5. a 8. ročník základních škol. Vše  se konalo na ZŠ bratří Fričů v Ondřejově. Celkem se zúčastnilo 5 ZŠ: Mukařov, Ondřejov, Stříbrná Skalice, Mnichovice a naše škola.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně:

Ester Šuttýová 5.A–3.místo s celkovým počtem bodů 301,3b

Ida Karolina Kabáth 5.B–8.místo s celkovým počtem bodů 262,53b

Ema Chmelová 8.D–8.místo s celkovým počtem bodů 279,88b

Klára Šotkovská 8.D–10.místo s celkovým počtem bodů 173,2b

S paní učitelkou Polákovou jsme na holky moc pyšné. Byla to jejich úplně první olympiáda. Vrhly se do toho s odvahou a elánem zkusit porovnat své vědomosti s dalšími žáky.

Fotogalerie / AJ


← zpět na seznam článků