McDonald’s Cup


05.05.2023

Dne 4. 5. 2023 se vybraní žáci (Zaněk J. 3.B, Časar P. 3.B, Tlustý E. 3.B, Majer M. 3.D, Hörl D. 3., Maršák R. 3.D, Didula R. 2.B, Stehlík M. 4.A, Karnet O. 4.C, Huček J. 4.D, Nanko Š. 4.D, Tlustý S. 5.D, Jícha T. 5.D, Lenz A. 5.B, Hrachovina M. 5.C) zúčastnili tradičního a oblíbeného fotbalového turnaje McDonald’s Cup v Čelákovicích.

McDonald’s Cup

Turnaje se celkem zúčastnilo 43 týmů z desítek základních škol celého okresu Praha východ. Přestože se celkem hrálo na 4 hřištích, tak díky obrovské účasti byly bohužel velké prostoje a méně hry. Starší kategorie bohužel dvakrát těsně prohrála a nepostoupila ze základní skupiny. Mladší ze základní skupiny postoupili, překonali osmifinále, ale bohužel ve čtvrtfinále jim zvlhl střelecký prach a prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 0:1. I tak si doufám žáci turnaj užili, odnesli si drobné odměny a trochu protáhli těla.                                          /Irena Moosová, Martin Zeman/

 

Fotogalerie / Fotbalový turnaj 23


← zpět na seznam článků