Mac Donald´s cup


20.05.2024

V pondělí 13.5.2024 se náš fotbalový výběr žáků 4. a 5. tříd zúčastnil turnaje v Čelákovicích. Na fotbalovém stadionu se sešlo 32 týmů z našeho okolí. Naši chlapci předvedli pěkný výkon a nenechali se zahanbit. Ze skupiny postupovali jako druzí do systému “pavouk“. Na cestě za medailí je zastavili až fotbalisté z Úval.

 

V úterý 14.5.2024 reprezentovali naši školu na fotbalovém turnaji v Čelákovicích chlapci z 2. a 3. tříd. Obrovská pochvala všem na plné nasazení, odhodlání a vytrvalost. Svoji skupinu vyhráli a s jedinou prohrou skončili na nádherném 3. místě z celkového počtu 24 družstev.  Zápas o 3. místo byl velmi dramatický. I po prodloužení byl stav stále nerozhodný, a tak došlo na penalty. Ty naštěstí naši chlapci zvládli lépe a úspěšněji.

Pondělí:

Naši chlapci předvedli pěknou týmovou hru s velkou podporou brankaře.

Soupiska: Tlustý E. 4.B, Vedral M. Majer M. 4.D, Nanko Š. 5D, Karnet O. 5.C,

                 Kušta Š. 4.C, Rupert J.4.D, Vejvoda K. 5.A, Kolací J. 4.B

Děkuji za vzornou sportovní reprezentaci školy, a hlavně za velmi pěkné sportovní i slušné chování.

Úterý:

Sestava: Fousek Richard 2:C, Hrachovina Kryštof 2.C, Vedral Vít 3.B, 

               Novák Jindřich 3.B, Novák František 3.C, Vlajkov Daniel 3.C  

I jim děkuji za vzornou sportovní reprezentaci školy, a hlavně za velmi pěkné sportovní i slušné chování.

        

Fotogalerie / MCC P


← zpět na seznam článků