Lyžařský výcvik – den třetí


16.01.2024

Po poklidné noci a výborné snídani jsme se ocitli opět na svahu, kde nás přivítal čerstvě nasněžený prašánek. Radost pohledět a sunout se po svahu. Pilovali jsme oblouky, zastavení a spousta dalších lyžařských disciplín. Mnozí objevili i krásy bufetu na sjezdovce, kde se dala zakoupit celá řada energeticky a nutričně hodnotných pochutin. Po gastronomicky nadstandardním obídku a poledním neklidu následovala druhá fáze v podobě návštěvy snowparku, zdokonalování dalších lyžařských dovednostní a volných jízd. Po návratu ze svahu nás již čekal pan Masařík z Horské služby, který si připravil poutavou přednášku o krásách a rizicích našich hor. Všichni si poté nainstalovali na své mazlíčky aplikaci Záchranka, aby je pan Masařík nestrašil ve snu. Večeře, famózní večerní zábava splňující přísné parametry, kvalitní pokrm k druhé večeři, důkladná večerní očista a pak již jen spánek spravedlivých.

Lyžařský výcvik – den třetí

Fotogalerie / Lyžák 23 D3


← zpět na seznam článků