Lyžařský výcvik - den šestý


18.01.2024

Středeční ráno bylo opět jako by nám jej namaloval sám Josef Lada. Rychlá snídaně, polovina žáků se vydala pod Štěpánku na běžecký okruh a druhá půlka využila služby areálu U Čápa pro sjezdové lyžování. Obídek nasytil hladové krky, lehký polední klídek a intenzivní mentální příprava na závod na běžkách. Všichni ještě za světla závod se ctí dokončili, ztráty nebyly žádné. Následovalo zasloužené doplnění spálených kalorií v restauraci u běžeckého okruhu. Číšníkům ještě teď hoří cvičky od kmitání mezi nenasycenými a žíznivými závodníky. Zavítala mezi nás i inspekce z mezinárodní lyžařské federace – žáky přijela pozdravit naše paní řídící. Po kalorických bombách rychlý sestup ze „zóny smrti“ do chalupy, večeře a večerní program. Ten obstaralo tradiční Bingo a také vyhlášení výsledků běžkařského ultramaratonu. Hladoví supi se poté slétli na druhou večerní hostinu, kterou přichystala paní ředitelka ve spolupráci s kuchařským týmem školní jídelny. Děkujeme. Všichni slintali jako Pavlovovi psi. Návštěva sanitárních prostor, očista těla a rychlý úprk do říše snů. 

 

Lyžařský výcvik - den šestý

Fotogalerie / Lyžák 23 D6


← zpět na seznam článků