Lyžařský výcvik – den první


15.01.2024

A je to tady. Den odjezdu na lyžařský výcvik. Po naložení veškerých nezbytných věcí ( a že jich bylo) jsme konečně vyrazili směr Příchovice. Nemohla chybět tradiční zastávka na benzínové pumpě, kde byla první možnost odložit si přebytečné peníze. Po příjezdu na chatu jsme se zahnízdili, rozdělili do pokojů, poobědvali, odpočinuli si a pak vyrazili na obhlídku terénu. Na začátku bylo třeba se v místním kostele pomodlit za úspěch naší výpravy. Zavítali jsme k areálu U Čápa, kde bude probíhat sjezdařská část lyžařského výcviku. Poté následoval pěší výlet na rozhlednu Štěpánka, kde se Krakonoš smiloval, rozpustil mlhu a bylo tedy možné se pokochat výhledy na Krkonoše a Jizerské hory. Na čerstvém vzdoušku bylo dobře, tak jsme trasu ještě natáhli k výchozímu bodu běžeckých tras. Vyluftováno. Následovala královská večeře, krátký večerní program, seznámení s kolem štěstí a pak už výlet do Hajan.

Lyžařský výcvik – den první

Fotogalerie / Lyžák 23 D1


← zpět na seznam článků