Lyžařský výcvik - den pátý


17.01.2024

Naši lyžníci se probudili do pohádkového rána. Opět nás přivítala čerstvá bílá peřina. Co s tím? No samozřejmě celodenní sjezdové lyžování. Skokánky, nácvik slalomu, výzvy (nebo spíš challenge, abychom byli „in“), freeride v hlubočáku. Vše prošpikováno návštěvami bufetu, odskočením si na obídek, točením kolem štěstí atd. Nyní vás trochu seznámíme s kolem štěstí. Za drobné prohřešky proti horské disciplíně (pozdní příchod, zapomenutí věcí, nedodržení pokynů apod.) se točí kolem štěstí a podle padlého čísla obdrží vybraný šťastlivec odměnu. K mání je například den bez mobilů, najíst se druhou rukou nebo poslepu, služba na celý den a celá řada dalších benefitů. A pravdou je, že kolo určitě nezrezne z důvodu malé vytíženosti. ? Večeře a pro zájemce večerní lyžování. Ti, kteří již nešli lyžovat, tak se samozřejmě zabavili na chalupě formou společenských her. No a pak už jen večerní hyena, pohádka na dobrou noc a odpočívání v pokoji.

 

Lyžařský výcvik - den pátý

Fotogalerie / Lyžák 23 D5


← zpět na seznam článků