Lesní pedagogika


25.01.2023

V úterý 24. ledna se naši žáci 3. a 4.ročníku sešli na nádvoří zámku a společně s pedagogy Fakulty lesnické a dřevařské ČZU slavnostně zahájili den. Poté se jednotlivé třídy pěšky přemístily do lesních porostů za zámkem. Pro každou třídu byl připraven program lesní pedagogiky, který vytvořili a zrealizovali vždy 3 studenti fakulty, jako závěrečné ukončení předmětu Lesnická osvěta a lesní pedagogika.

Lesní pedagogika

Na studenty vždy dohlížel jeden certifikovaný lesní pedagog, který plnil roli evaluátora programu. Žáci s doprovodem chodili po předem naplánovaných trasách lesem, dozvídali se zajímavé informace o lesnictví, zvěři v lese a hráli různé tematické hry. Všichni byli na závěr za svůj aktivní přístup oceněni medailemi. 
Fotogalerie / Lesní pedagogika 23


← zpět na seznam článků