Květen 2023 ve školní družině


03.07.2023

Květen ve školní družině byl bohatý na akce. Hned na začátku k nám přijelo divadélko s pohádkou ,,Malá čarodějnice“. Sešli jsme se v aule a děti si představení velmi užily.

Všechna oddělení školní družiny navštívila hvězdárnu v Ondřejově. Připravovali jsme se pečlivě. Celý týden probíhalo povídání o vesmíru a hvězdách. Poznali jsme všechny planety.  V observatoři je instalován dvoumetrový zrcadlový dalekohled, největší dalekohled v Česku.

Děti vyrobily maminkám přáníčko ke Dni matek. Připomněli jsme si květnové tradice – májky.

Počasí nás vylákalo i na sportovní akce. Turnaj ve vybíjené, dětská jóga, procházky v okolí Kostelce i míčové hry na školní zahradě. Dále hledání pokladu v přírodě a také návštěva dětského hřiště v Trativodech.  Z písku se stavěly hrady a nechyběly kresby dětí křídami na chodník.

Máme před sebou poslední měsíc školního roku a užijeme si ho stejně jako měsíc květen.

Fotogalerie / Květen 2023 ve školní družině


← zpět na seznam článků