Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě 8. 5. – 13. 5. 2022


19.05.2022

    Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě se po třech letech konečně opět konal v okolí Chlumu u Třeboně pod vedením instruktorů J. Havlíčkové, M. Zemana, L. Dobeše, M.Šimona a zdravotnice R. Kafkové.  Kurzu se zúčastnilo 45 žáků osmého ročníku. Počasí bylo celý týden velmi pěkné, déšť se nám vyhýbal.

Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě 8. 5. – 13. 5. 2022

V dopoledních hodinách hráli žáci týmové hry a netradiční sporty (např. ringo, bandiéru, softball a kin-ball). V polední pauze došlo i na koupání v rybníku Hejtman. Odpoledne se konaly vyjížďky po družstvech do okolí. Své dovednosti si žáci ověřili v jízdě zručnosti a v intervalovém závodě na čas. Nejlepší z chlapců v jízdě zručnosti byl Patrik Vosecký a z dívek Julie Rupertová. Nejrychlejší v časovce byl opět Patrik Vosecký a z dívek Adriana Chládková. Nově nabyté znalosti o kraji rybníků využili žáci v Třeboňském kvízu.

J.Havlíčková – vedoucí kurzu

Fotogalerie / Cyklisťák 2022 c


← zpět na seznam článků