Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě 21. – 26. 5. 2023


31.05.2023

    Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě se v tomto roce konal opět v okolí Chlumu u Třeboně. Pod vedením instruktorů J. Havlíčkové, M. Zemana, M. Šimona a L. Dobeše, se kurzu zúčastnilo 42 žáků z osmého ročníku. Realizační tým doplnila zdravotnice R. Kafková. Počasí bylo pro cyklistiku příznivé. Jen jedno odpoledne bylo deštivé. V dopoledních hodinách hráli žáci týmové hry a netradiční sporty (např. ringo, bandiéru, softball a kinball). Odpoledne se konaly vyjížďky po družstvech do okolí. Své dovednosti si žáci ověřili v jízdě zručnosti a v intervalovém závodě na čas.  Nově nabyté vědomosti o kraji rybníků využili žáci v Třeboňském kvízu.

  1. Havlíčková – vedoucí kurzu
Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě 21. – 26. 5. 2023

Fotogalerie / Cyklisťák 23/2


← zpět na seznam článků