Kořínkova cesta lesem


13.06.2022

Pro výuku ekologie jsme ve dnech 7.6. – 10.6.2022 uspořádali projekt „Kořínkova cesta lesem“. Byl pro děti z MŠ Kostelec, MŠ Kozojedy a pro naše prvňáčky.

 

V areálu školy si žáci 4.A připravili různá lesní stanoviště. Na nich se děti naučily zajímavé věci o zvířatech a přírodě. Poznaly stopy zvířat, určovaly druhy šišek a stromů, třídily odpad pro recyklaci. Zážitkem pro ně byla možnost pohladit si kůži lišky nebo divočáka. Prohlédly si i larvy sršně. Třídily obrázky zvířat, která žijí v ZOO nebo v lese. Poznaly i pobytová znamení, která v lese zvířata zanechají.

Celý projekt vedli žáci 4.A, kteří učili své kamarády. Projekt se nám povedl a věřím, že i děti si odnesly z naší školy mnoho zážitků.

PaedDr. Romana Malkovská, třídní učitelka 4.A

Fotogalerie / Kořínkova cesta 22


← zpět na seznam článků