Dopis starosty města Říčany

Dobrý den vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat, že město Říčany organizuje pomoc pro rodiče, kteří jsou zaměstnání jako zdravotníci, lékaři, pracovníci sociálních služeb nebo pracují u složek Integrovaného záchranného systému /hasiči, policisté, záchranáři/.  Ve 3. ZŠ U Říčanské lesa v Říčanech jsou vytvořeny třídy, kde se postaráme o děti ve věku od 3 do 10 let. Pokud patříte do zmíněné skupiny a máte zájem o tuto službu, obraťte se prosím na e-mail: hana.spackova@ricany.cz <mailto:hana.spackova@ricany.cz>  .

Věříme, že město Říčany a zkušený pedagogický sbor jsou zárukou toho, že o se o děti dobře postaráme a pomůžeme tak zdravotníkům a složkám IZS. Potřebujeme, aby se mohli soustředit především na řešení epidemie COVID -19.

Věřím, že se podaří situaci společně  zvládnout

Vladimír Kořen

Starosta města Říčany