Česko se hýbe na školách plných zdraví


18.06.2019

V pátek 7. 6. 2019 se v Praze ve sportovní hale Sparty uskutečnilo celostátní finále soutěže v aerobiku Česko se hýbe na školách plných zdraví.

Dopoledne zahájila soutěž sportovního aerobiku Českomoravského poháru. Zde získala v kat. 14-16 let Anna Heřmanová 1. místo a v kat. 8-10 let trio Zuzana Procházková, Klára Kahounová a Julie Rupertová získalo 2. místo.

Do soutěže týmů se opět probojovaly naše 3 skladby. Nejmladší holčičky obsadily 5. místo se skladbou Příběh slečny Můů a Búú. Starší dívky získaly se skladbou Jedna noc pod širákem krásné 4. místo a největšího úspěchu jsme se dočkaly po celodenním soutěžení na závěr. Skladba Ze Žatce přímou cestou ke Flekům vystoupala na stupínek nejvyšší, tedy na 1. místo. Skladby s dívkami nacvičily Monika Dobešová, Andrea Bulíčková a Anna Švarcová.

Česko se hýbe na školách plných zdraví

Fotogalerie / Česko se hýbe na školách plných zdraví 2019


← zpět na seznam článků