Březen 2022 ve školní družině

28.04.2022

Březen za kamna vlezem. Ale my jsme v naší školní družině rozhodně za kamny zalezlí nebyli.

Velkým zážitkem byla pro všechny děti návštěva kosteleckého zámku Smiřických. Děti nadšeně poslouchaly našeho průvodce pana Mrázka, který nás zámkem provedl.

I v březnu jsme s dětmi pokračovali s karnevaly. V nápaditých maskách a s dobrou náladou jsme si společně užili spoustu her, soutěží a zábavy.

Z našich družinových dílniček na svět vykouklo mnoho obrázků s jarními tématy, aby posléze ozdobily nástěnky na chodbách a ve třídách. Nezapomněli jsme ani na Mezinárodní den žen, každá maminka nebo babička dostala krásně vyrobenou květinu nebo přáníčko.

Sport tvořil v březnu velkou část našeho programu. „Rytířská klání“- sportovně pohybové hry proběhly mezi jednotlivými odděleními na školní zahradě, v tělocvičně nebo ve Svatbíně na multifunkčním hřišti.

Společně jsme si s dětmi užívali velice oblíbené vycházky do lesoparku a areálu bývalého sanatoria. Poznávali jsme různá kostelecká zákoutí a navštívili jsme Muzeum hrnčířství.

Březen je nenávratně za námi a těšíme se na duben a další naše společné akce ve školní družině.

Fotogalerie / Březen 2022 ve školní družině