Barevný týden a den bez tašek


21.06.2024

V týdnu od 17.6. do 21.6. v naší škole zorganizoval žákovský parlament již druhý ročník barevného týdne. Podstata barevného týdne spočívá v tom, že je pro každý den v týdnu vybrána jiná barva, ve které žáci přijdou oblečeni. I malý doplněk stačí!

V letošním roce byly vybrány tyto barvy:

Pondělí 17.6. černá

Úterý 18.6. bílá

Středa 19.6. zelená

Čtvrtek 20.6. modrá

Pátek 21.6. růžová

Akce se ve škole konala druhým rokem. Přesto, že v loňském roce byla účast mezi žáky a školním personálem větší, i letos byla akce úspěšná a našlo se mnoho tříd, které se v jednotlivé dny zelenaly, modraly…

Žákovský parlament má v plánu tuto akci opět zorganizovat. A kdo ví, možná si nějaké speciální dny připraví i v období Vánoc…

DEN BEZ TAŠEK

V pátek 21.6. se kromě zakončení barevného týdne konala na naší škole další akce. Den bez tašek! Je to přece jenom trochu komplikovanější! Žáci si měli do školy přinést věci v čemkoliv, jen ne ve školní tašce. Akce byla schválně zorganizována na konci června, kdy žáci nemusí nosit již tolik věcí. I díky tomu jsme ve škole mohli vidět mnoho zajímavých „zavazadel“. Od kufrů přes nákupní košíky ze supermarketu, proutěné koše i další vtipné varianty, které si žáci vymysleli a předvedli tak svoji kreativitu i smysl pro humor!

A. Pávková

← zpět na seznam článků