1.A a 1.B na návštěvě v knihovně


04.04.2024

V pátek 22.3. jsme se vypravili do městské knihovny. Přivítala nás paní knihovnice Mgr. Zientková, seznámila nás s pravidly chování v knihovně, prozradila, proč je dobré umět abecedu a získali jsme ještě další důležité informace. Přečetla nám část pohádky z knihy Eduarda Petišky a nejen děti plnily úkoly v připravených pracovních listech. Zbyl čas i na to, abychom si některé knihy z dětského oddělení prohlédli a „začetli“ se do nich.

Zpět do tříd se nám moc nechtělo, protože jsme v knihovně museli nechat naše 3 nové kamarády se záhadnými jmény: Vlasando, Ušando a Nehtando. Že tyto chlapíky neznáte? Přečtěte si knihu Eduarda Petišky Bylo jednou jedno loutkové divadlo nebo se přijďte zeptat nás, prvňáků. My Vám o nich rádi něco povíme. For, Jet

Fotogalerie / 1.B a 1.A v knihovně


← zpět na seznam článků